All news

“Food Union” створив морозиво на підтримку України в кольорах її державного прапору

Висловлюючи свою солідарність з Україною в боротьбі за свободу, латвійська компанія з переробки молока та виробництва морозива “Food Union” створила спеціальне морозиво, присвячене Україні, в кольорах її державного прапора. У морозиві символічно використано поєднання жовтого та блакитного кольорів, а рецепт створений з натуральних інгредієнтів на основі неповторного поєднання смаків – бузини та волошок (синій колір) та ніжний шафран (жовтий колір). Смаколику дали назву “Слава Україні” – гасло суверенітету та протистояння України.

«Це морозиво — данина мужності та волелюбності українського народу. Але що ще важливіше, це нагадування всім у Латвії про те, що в Україні, як і раніше, йде страшна війна, тому ми повинні продовжувати допомагати її народу навіть після того, як перша хвиля підтримки схлинула. Морозиво «Слава Україні» з 18 червня можна буде придбати в інтернет-магазині “Food Union” – Pienaveikals.lv та у вуличних торгівельних точках «Ekselence» в Ризі та Юрмалі. 1 євро з кожного проданого морозива буде пожертвувано українській організації по захисту дітей «Голоси дітей» (за підтримки Ziedot.lv). – повідомила генеральний директор “Food Union” у Латвії Ірена Холодна. “Розробка морозива, присвяченого Україні, стала емоційно важливою подією для нашої команди. Це дозволило всім учасникам процесу розробки відчути свою причетність та підтримати українців через те, що ми вміємо найкраще – розробляти та виробляти смачні та якісні продукти. Нам також став у нагоді наш досвід 2018 року, коли ми створили морозиво у квітах національних прапорів на честь століть Латвії, Естонії та Литви”, — додає Ірена Холодна.

Морозиво, присвячене Україні, вперше було представлено на оцінку публіці сьогодні, 18 червня, в громадському центрі для мешканців України “Common Ground”, де і відбулося свято синьо-жовтого морозива. На святі маленькі та дорослі любителі холодних ласощів змогли не лише продегустувати морозиво “Слава Україні”, але і спробувати інші популярні та смачні десерти виробництва “Food Union”, зустрітися з Докторами-Клоунами, пограти у футбол та запустити з добрими думками великі мильні бульбашки.

“Ми вдячні кожній людині та організаціям, які продовжують надавати допомогу, щоб люди, що сховалися в Латвії від тривалої війни у своїй країні, мали живу та реальну надію на мир та якнайшвидше повернення додому. Дякуємо Food Union за спеціальний продукт, присвячений українській спільноті! Що, як не морозиво, може принести радість та трохи втіхи у літній сезон,” – сказала Ієва Ірбіна, засновник “Common Ground”.

Блакитно-жовте морозиво буде безкоштовно роздаватися українцям у ​​Ризькому центрі підтримки мешканців України (Kalku iela 1), у вищезгаданному громадському центрі  “Common Ground” (Andrejostas iela 27), а також у літніх точках продажу морозива “Ekselence” у Ризі та Юрмалі, пред’явивши українські документи, що засвідчують особу.

Морозиво «Слава Україні» з 18 червня можна буде придбати в інтернет-магазині “Food Union” – Pienaveikals.lv та у вуличних торгівельних точках «Ekselence» в Ризі та Юрмалі. 1 євро з кожного проданого морозива буде пожертвувано українській організації по захисту дітей «Голоси дітей» (за підтримки Ziedot.lv).

Раніше повідомлялося, що з 9 березня цього року “Food Union” постійно постачає до Ризького центру підтримки мешканців України свіжі молочні продукти – сметану, вершкове масло “Rasa”, молоко та сири “Limbažu piens”, сири “Dzintars”, йогурти “Lakto” , сирні сирки та десерти “Kārums”, молочні напої “Rasēns”. За інформацією керівника Ризького центру підтримки жителів України Петериса Грубе, ці поставки забезпечують харчуванням понад 700 осіб на день. Також, компанією “Food Union”, в Україну було направлено кілька фур сухого молока та молочних напоїв для підтримки армії, лікарень та підрозділів національної оборони. Крім того, всі запаси крем-сиру «Rasa», що зберігався на українських складах для торгівлі, — з початком війни безоплатно передані на потреби місцевого населення.

Other news